Predaj: All-inclusive apartmány, Chorvátsko - Hvar

Predaj: All-inclusive apartmány, Chorvátsko - Hvar

Predaj: All-inclusive apartmány, Chorvátsko - Hvar

ID: 0128

 • Výmera od 80,48 m²
 • Apartmánov 18
 • Izby 3
 • Kúpeľne 2
 • Parkovanie 2
 • Cena Na vyžiadanie
 • Zariadené Áno

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

 • 18 apartmánov v 3 apartmánových domoch
 • každý apartmán s výhľadom na more a terasami
 • terasy so záhradným sedením pre 6 osôb (prízemné apartmány)
 • tepelné čerpadlo (vzduch-voda), podlahové kúrenie, elektrický bojler
 • klimatizácia, moderný ventilátor v každej izbe
 • 3x parkovanie v areáli Hvar Sport Resort
 • prvá línia od mora
 • súkromná 1 200 m² kamenisto-piesočnatá pláž
 • prírodný morský bazén pre deti s hĺbkou do 50 cm
 • bezbariérový prístup od apartmánového domu priamo na pláž aj do mora
 • reštaurácia, Pirat Bar & Grill (9:00 – 23:00 hod.)
 • uzavretý apartmánový komplex s kompletnými službami
 • pokojné bezpečné prostredie bez cudzích turistov

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

Slovakia Sotheby´s Int. Realty ponúka na predaj all-inclusive apartmány v prvej línii od mora nachádzajúce sa v dovolenkovom rezorte v pokojnej zátoke Blace na ostrove Hvar v blízkosti malebného mestečka Sućuraj ležiaceho na jeho východnej strane.

Apartmány umiestnené v troch trojpodlažných domoch sú súčasťou rodinného športovo-rekreačného rezortu. Každý apartmánový dom ponúka 6 typov apartmánov (A, B, C, D, E a F), spolu 18 apartmánov situovaných priamo na pobreží vo vzdialenosti do 50 m od mora a so súkromnou morskou plážou rezortu.

-  Apartmán typu A s výmerou 91,81 m² (prízemie) 
-  Apartmán typu B s výmerou 82,55 m² (prízemie)
-  Apartmán typu C s výmerou 84 m² (1. poschodie)
-  Apartmán typu D s výmerou 80,48 m² (1. poschodie)
-  Apartmán typu E s výmerou 84 m² (2. poschodie)
-  Apartmán typu F s výmerou 80,48 m² (2. poschodie)

Všetky apartmány dispozične pozostávajú z troch izieb a sú vybavené vo vysokom štandarde pri použití kvalitných materiálov a najnovších technológií. Dennú časť tvorí obývacia izba s priamym vstupom na terasu s výhľadom na more a zariadená sedacou súpravou v tvare L. Kompletne zariadená kuchynská linka ponúka spotrebiče (chladnička s mrazničkou, vínna chladnička, umývačka riadu, práčka so sušičkou, elektrický sporák, kávovar, digestor, mikrovlnná rúra, výrobník ľadu). Súčasťou vybavenia spálne je elektricky polohovateľná manželská posteľ s kvalitným antialergickým matracom a pamäťovou penou. Detské izby disponujú poschodovou posteľou pre tri deti. Každý apartmán ponúka dve kúpeľne s minimalistickým nadčasovým dizajnom. Obývacia izba bude vybavená TV prijímačom, soundbarom, kvalitnou elektricky rozťahovacou sedacou súpravou s odkladacím priestorom.

Pre priaznivcov aktívneho odpočinku ponúka rezort multifunkčné ihrisko s gumovým povrchom pre 10 rôznych športov, zariadenia pre posilňovanie, 47 km bezpečných cyklistických a bežeckých trás s prírodným povrchom. Milovníci adrenalínových športov si môžu vyskúšať motorový čln, jazdu na štvorkolkách, vodné skútre, lyže, wakeboard, paddleboard či kajaky.

Rezort pravidelne každý rok v novembri pripravuje nezabudnuteľné olivobranie, mandarínkobranie. Môžete si tak naplno vychutnať vlastnoručné zbieranie olív, ich lisovanie, stáčanie do fliaš a samozrejme, takto pripravený olej vám bude slúžiť ako suvenír či darček pre rodinu.

Prečo investovať do kúpy apartmánu?

Chorvátsko, ako člen Európskej únie, má výborne vybudovanú cestnú a leteckú infraštruktúru. Vďaka moderným diaľniciam (Bratislava – Hvar, 98 % trasy je diaľnica) a početným letiskám v blízkosti veľkých pobrežných miest ako je Split, Zadar a Dubrovník, sa viete pohodlne dopraviť do svojej dovolenkovej destinácie za pár hodín.

Apartmány v prvej línii pri mori sú vhodnou investičnou príležitosťou s veľkým potenciálom, nakoľko ceny nehnuteľností neustále rastú a prognóza ich vývoja kopíruje tento trend. Zároveň v čase, kedy apartmán nevyužívate, je možné ho jednoducho prenajať (SIDOR d. o. o.), stačí si len vybrať z ponúkaných správcovských programov (s ročným zhodnotením 4 – 7 %).

Vlastniť svoj apartmán na najslnečnejšom a jednom z najkrajších ostrovov sveta je skvelou voľbou pre tých, ktorí si krajinu obľúbili, radi trávia čas pri tyrkysovom pobreží a zároveň chcú správne investovať.

 

Lokalita - Ostrov Hvar

Renomovaný časopis Forbes zaradil ostrov Hvar v strednej Dalmácii ku najkrajším ostrovom planéty a pridal sa tak ku Karibským, Havajským ostrovom či Maledivám.

Hvar sa vyznačuje členitým pobrežím, čistými plážami a panenskou prírodou. Vzduch vonia levanduľou a preslávený je pestovaním olív a viniča. Kvalitné domáce vína sú ocenené mnohými svetovými oceneniami.

Ostrov sa môže pochváliť najväčším počtom slnečných dní v Európe, ročne si môžete dopriať slnečné lúče až dvetisícsedemsto hodín.

Hvar je rajom pre milovníkov vodný športov, potápania, rybolovu, ale aj cyklistiky.

Na ostrov sa dopravíte len za 25 minút plavby trajektom, ktorý premáva v pravidelných intervaloch počas celého roka.

Krátkou prechádzkou popri mori sa dostanete do malebného mestečka Sućuraj s príjemnými kaviarňami, miestnou pekárňou a tradičnými trhmi s čerstvým ovocím a zeleninou.

Nehnuteľnosti na mape

Predaj: All-inclusive apartmány, Chorvátsko - Hvar