Slovakia Sotheby’s International Realty

Slovenské zastúpenie medzinárodnej realitnej kancelárie Sotheby’s International Realty® sa zameriava na predaj a prenájom luxusných nehnuteľností na Slovensku a v zahraničí. V portfóliu máme jedinečné byty, penthousy, luxusné rezidencie, vily, rodinné domy, zámky a vidiecke sídla v tých najlepších lokalitách.

O nás - Main

Naše služby

Naším záväzkom je poskytovanie nadštandardných služieb v každej fáze predaja alebo akvizície prestížnej nehnuteľnosti ako u nás, tak aj v zahraničí. Tím Slovakia Sotheby's International Realty je zložený zo skúsených profesionálov v oblasti rezidenčných i komerčných nehnuteľností, developmentu, investícií a marketingu. Pri spolupráci kladieme dôraz na individuálny prístup, profesionálne služby, vzájomnú dôveru a dlhotrvajúce vzťahy. Globálna marketingová stratégia Sotheby's International Realty® je založená na možnosti prezentovať prémiovú nehnuteľnosť lokálnemu i medzinárodnému publiku vyhľadávajúcemu jedinečné projekty.

O nás - Network Info

Naša globálna sila

Výber výnimočných nehnuteľností nepozná hraníc.

26 500

Nezávislých realitných maklérov

1 100

Viac ako tisíc kancelárií

81

V 81 krajinách a oblastiach sveta

$167 mld.

Ročný obrat (USD)

História

V srdci Londýna na slávnej New Bond Street vznikol v roku 1744 aukčný dom Sotheby‘s. Je to najstaršie miesto združujúce svetových zberateľov unikátnych predmetov. V roku 1976 sa z rovnakej vášne zrodila jedinečná realitná spoločnosť Sotheby‘s International Realty®, ktorá pokračuje v stáročnej tradícii nákupu a predaja tých najexkluzívnejších svetových nehnuteľností.

Sothebys - History

Kariéra

Chcete pracovať na niečom výnimočnom? Aktuálne hľadáme nové posily do nášho tímu a uvítame najmä skúsených maklérov v oblasti rezidenčných nehnuteľností. V prípade záujmu zašlite svoj životopis na info@sothebysrealty.sk.