Naše služby

Radi sa staneme Vaším partnerom a ako líder na trhu s prestížnymi nehnuteľnosťami Vám zabezpečíme nadštandardné služby, profesionálny a individuálny prístup. Zverte sa do rúk našich skúsených agentov z oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností u nás i v zahraničí. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v tomto odbore a cielenému budovaniu povedomia o značke sme sa stali serióznym partnerom našej výnimočnej klientely a bude nám veľkou cťou, ak sa aj Vy rozhodnete využiť naše služby.

Sothebys Services

Prehľad našich služieb:

  • Zastupovanie pri predaji alebo prenájme nehnuteľnosti
  • Zastupovanie pri výbere vhodnej investičnej príležitosti
  • Zastupovanie kupujúceho - Private home search

Zvažujete predaj alebo prenájom Vašej jedinečnej nehnuteľnosti?

Ak ste developer, investor alebo jednotlivec a rozhodujete sa pre predaj alebo prenájom svojej nehnuteľnosti, ako svetový líder v oblasti prémiových nehnuteľností Vám pomôžeme s celým procesom - od stanovenia vhodnej predajnej ceny, prezentácie nehnuteľnosti, oslovenia relevantnej cieľovej skupiny až po kompletné uzatvorenie transakcie vrátane právneho poradenstva. 

Náš tím disponuje profesionálnou znalosťou lokálneho trhu, jedinečnými medzinárodnými zdrojmi a partnerstvami v rámci marketingu a predaja nehnuteľností. Vďaka intenzívnej spolupráci s našimi partnerskými pobočkami máme tak dosah na výnimočnú klientelu v každom kúte sveta. 

Hľadáte vhodnú investičnú príležitosť na trhu nehnuteľností?

Poskytneme Vám odborné poradenstvo pri zhodnotení Vášho investičného zámeru vrátane nastavenia celkovej stratégie. 

Nájdeme Vám vysnívané bývanie

Vyhľadáme Vám na mieru vhodnú nehnuteľnosť, ktorá vyhovuje Vašim požiadavkám. Od úvodného prieskumu trhu, ktorý zahŕňa i neverejné ponuky až po finálne vyjednávanie zastupujeme výlučne Vaše záujmy. Na základe našich znalostí, skúseností a lokálnych kontaktov Vám uľahčíme celý proces a ušetríme Váš čas a peniaze. 


Kontaktujte nás

Slovakia Sotheby's Int. Realty

Customer Service

Broker - Kontaktujte nás

Mám záujem

Kontaktujte našu kanceláriu prostredníctvom formulára alebo nám zavolajte počas pracovných dní na náš zákaznícky servis +421 910 606 011 v čase od 09:00 - 17:00 hod. Sme tu pre Vás.