Mám záujem

Prémiové byty v Horskom parku, Bratislava I - Staré Mesto

Prémiové byty v Horskom parku, Bratislava I - Staré Mesto

Prémiové byty v Horskom parku, Bratislava I - Staré Mesto

ID: 0150

 • Celkový počet bytových jednotiek 3
 • Počet voľných jednotiek 2

O projekte

 • 3 byty s terasami (záhrada)
 • kompletne zariadená kuchynská linka
 • vstavané šatníkové zostavy
 • exteriérové žalúzie
 • klimatizácia
 • alarm
 • výťah
 • parkovanie
 • výhľad na Horský park
 • prominentná lokalita
 • kolaudácia 2022
 • k okamžitému nasťahovaniu

O projekte

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na prenájom exkluzívne byty v prominentnej lokalite priamo v tesnej blízkosti bratislavského Horského parku. Trojpodlažná rezidencia ponúka komorné, butikové bývanie s priamym výhľadom do zeleného parku, no zároveň s pohodlnou dostupnosťou do centra mesta.
 
Bytové jednotky sú ponúkané vo vysokom štandarde, ktorý zahŕňa kvalitné drevené podlahy, dizajnové prevedenie kúpeľní, nadčasové osvetlenie rôznymi typmi svietidiel a v neposlednom rade kompletne zariadenú kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi AEG. Interiér pôsobí vzdušne, svetlá podlaha v spojení s veľkoformátovými oknami opticky zväčšuje už aj tak veľkorysý priestor. Benefitom prestížnych bytov sú jednoznačne veľkorysé terasy, resp. mestská záhrada.
 
Parkovanie je zabezpečené jedným parkovacím státím v podzemnej garáži v cene nájmu. V prípade záujmu o ďalšie parkovacie státie je možné si ho prenajať za 180 EUR/mesiac.
 
Byt 001 
Dominantou tohto 2 izbového bytu s výmerou 80 m² sú dve veľkorysé terasy s výmerou 115 m². Z dennej zóny sa tak novému nájomníkovi ponúka nielen nádherný výhľad do pokojného parku, ale aj dostatok priestoru na letné barbecue či pohodlné ležadlá na slnenie. K dispozícii je aj praktická technická miestnosť určená pre práčku so sušičkou.

Mesačné poplatky za energie zodpovedajú čiastke 350 EUR.
 
Byt 002
Denná zóna 4 izb. bytu, orientovaná do Horského parku, disponuje nadštandardnou výmerou 54 m². Priamy vstup na terasu príjemne prepája interiér s exteriérom. Z nočnej časti pozostávajúcej z troch spální je vstup do privátnej zelenej záhrady. Samozrejmosťou sú dve kúpeľne, samostatná toaleta pre hostí a technické zázemie.

Mesačné poplatky za energie zodpovedajú čiastke 550 EUR.
 
Byt 003
Spoločenská časť 4 izb. bytu na druhom nadzemnom podlaží s výhľadom na Horský park disponuje veľkorysou výmerou 54 m². Priamy vstup na terasu príjemne prepája interiér s exteriérom. Z nočnej časti pozostávajúcej z troch spální je vstup na priestrannú terasu. Samozrejmosťou sú dve kúpeľne, samostatná toaleta pre hostí a technické zázemie.

Mesačné poplatky za energie zodpovedajú čiastke 550 EUR.
 
Nadčasová vila je stelesnením maximálneho komfortu v súlade s najvyššími nárokmi zodpovedajúcimi súčasným trendom v kombinácii s mestským bývaním priamo v kontakte s prírodou.

Lokalita - Bratislava I, Staré Mesto

Prestížna lokalita v tesnej blízkosti Horského parku patrí jednoznačne k najlukratívnejším lokalitám rezidenčného bývania. Ide o štvrť rodinných domov, staromestských i novodobých víl a mnohých veľvyslanectiev. Bratislavský mestský park s takmer nedotknutým prostredím prakticky priamo v centre je príjemným miestom pre oddych a načerpanie energie. Priaznivcom aktívneho odpočinku ponúka rozmanité možnosti športového vyžitia.
Priamo pri rezidencii sú dostupné lokálne potraviny so zameraním na kvalitné suroviny od farmárskych dodávateľov. V blízkosti sa nachádza viacero materských a základných škôl, ako aj súkromná medzinárodná anglická škola.
Jednoduchá dostupnosť do centra mesta len zvyšuje atraktívnosť tejto exkluzívnej rezidencie.

Číslo bytu Podlažie Dispozícia Výmera Terasa Záhrada Pivnica Parkovacie státie Cena Status
001 3. NP 2 IZB. 80 m² 115 m² Nie Ano Áno 2 200 EUR Voľný
002 1. NP 4 IZB. 145 m² 37 m² 22 m² Ano Áno 3 000 EUR Prenajatý
003 2. NP 4 IZB. 145 m² 44 m² Nie Ano Áno 3 400 EUR Voľný
Byt 001 2 IZB., 80 m²
Podlažie
3. NP
Dispozícia
2 IZB.
Výmera
80 m²
Terasa
115 m²
Záhrada
Nie
Pivnica
Ano
Parkovacie státie
Áno
Cena
2 200 EUR
Status
Voľný
Byt 002 4 IZB., 145 m²
Podlažie
1. NP
Dispozícia
4 IZB.
Výmera
145 m²
Terasa
37 m²
Záhrada
22 m²
Pivnica
Ano
Parkovacie státie
Áno
Cena
3 000 EUR
Status
Prenajatý
Byt 003 4 IZB., 145 m²
Podlažie
2. NP
Dispozícia
4 IZB.
Výmera
145 m²
Terasa
44 m²
Záhrada
Nie
Pivnica
Ano
Parkovacie státie
Áno
Cena
3 400 EUR
Status
Voľný

Nehnuteľnosti na mape