Predaj: Vila Prestige, Chorvátsko – Rogoznica

Predaj: Vila Prestige, Chorvátsko – Rogoznica

Predaj: Vila Prestige, Chorvátsko – Rogoznica

ID: N5FH4S

  • Vila 280 m²
  • Pozemok 775 m²
  • Izby 4
  • Kúpeľne 4
  • Cena Na vyžiadanie

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

  • priamo pri mori
  • pokojná lokalita
  • vyhrievaný bazén
  • spa
  • mólo pre ukotvenie lode

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

Villa Prestige nadchne svojou vynikajúcou polohou priamo na pobreží a predstavuje idylické spojenie modernej architektúry a stredomorského prostredia. Vila sa nachádza v tichej lokalite neďaleko mesta Rogoznica, v jednej z najatraktívnejších destinácií Dalmácie s panenskými plážami a zátokami, uprostred pamiatok UNESCO a pri jednom z najobľúbenejších prístavov marina Frapa.
 
Vila Prestige svojim súčasným dizajnom exteriéru a moderným interiérom umocneným špičkovým vybavením poskytuje vysoký štandard bývania s maximálnym komfortom, funkčnosťou a absolútnym súkromím. Každý detail tejto elegantnej vily bol starostlivo premyslený a vzniklo tak ideálne miesto s jedinečným výhľadom na more.
 
Nehnuteľnosť je situovaná na dvoch podlažiach. Prízemie s konceptom otvoreného priestoru sa skladá z modernej a plne vybavenej kuchyne s barom, jedálne a obývacej izby s krbom a subtropickou záhradou. Veľké presklené steny otvárajú obývací priestor do exteriéru, čo priam nabáda k tráveniu času v prírode. Exteriér je charakterizovaný priestrannou terasou s vyhrievaným bazénom, vonkajšou kuchyňou s veľkým jedálenským stolom, salónikom a udržiavanou záhradou so stredomorskou vegetáciou. Na prízemí sa ďalej nachádza wellness so saunou, posilňovňa, kúpeľňa a technická miestnosť.
 
Po schodisku sa dostaneme do horného poschodia, ktoré je súkromnou časťou domu a ponúka tri veľké spálne s vlastnými kúpeľňami, dostatkom úložného priestoru a s výhľadmi na more.
 
Interiér tejto vily je zaliaty prirodzeným svetlom vďaka veľkoformátovým oknám a poskytuje tak výhľad na more takmer z každého kútu nehnuteľnosti. Vila je vybavená podlahovým vykurovaním, centrálnym audio systémom, centrálnym vysávačom a klimatizáciou.
 
Nehnuteľnosť má priamy prístup k moru, kde je možné ukotviť loď a ponúka parkovisko pre tri vozidlá.

Lokalita - Chorvátsko, Rogoznica

Mesto Rogoznica ponúka strategickú polohu a je pomedzím severného a južného Jadranu. Rogoznica je považovaná za najbezpečnejší prístav Jadranského pobrežia a je výborným východiskovým bodom pre všetky výlety do okolia. Okrem romantických pláží a výhľadov na more sa tu nachádza slané jazero Dračie oko, ktoré poteší svojou flórou a faunou, skalami vysokými až 24 metrov a je opradené početnými legendami. Okrem prírody, slnka a morského vánku vás potešia tunajšie kvalitné vína či čerstvé morské plody.

Nehnuteľnosti na mape

Predaj: Vila Prestige, Chorvátsko – Rogoznica