Predaj: Moderná vila so záhradou, Praha – Východ, Jevany

Predaj: Moderná vila so záhradou, Praha – Východ, Jevany

Predaj: Moderná vila so záhradou, Praha – Východ, Jevany

ID: 0554

 • Vila 264 m²
 • Pozemok 1 550 m²
 • Izieb 5
 • Kúpeľňa 1
 • Terasa áno
 • Cena Na vyžiadanie

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

 • garáž pre dve autá
 • bezpečnostný systém
 • príprava na klimatizáciu
 • záhrada s retenčnou nádržou na zavlažovanie
 • nadštandartné vybavenie

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

Minimalistická vila v lukratívnej obci Jevany sa nachádza na okraji Národnej prírodnej rezervácie Voděradské bučiny.

Moderná novostavba s dispozíciou 5 + kk bola postavená na pozemku s rozlohou 1 550 m² s ideálnou orientáciou na konci tichej ulice vedúcej k priľahlému lesu. Orientácia a umiestnenie stavby poskytuje majiteľom dostatok súkromia na oddych na príjemnej terase s výhľadom na zeleň.

Táto nadčasová nehnuteľnosť poteší všetkých milovníkov čistých línií a otvoreného priestoru. Prízemie slúži predovšetkým ako sociálne a technické zázemie domu. Celková obytná plocha domu je 264,5 m². Vstúpiť môžete hlavným vchodom aj priestrannou garážou, v ktorej môžete pohodlne zaparkovať dve vozidlá. Oboma týmito vstupmi sa dostanete do vstupnej haly s praktickými úložnými priestormi. Z haly sa vstupuje do centrálnej časti domu, z ktorej môžete pokračovať cez prízemie alebo vystúpiť po pôsobivom schodisku na druhé poschodie, ktoré slúži ako pokojná (obytná) zóna.

Hlavnou dominantou vily je veľkorysá obývacia izba s vysokým stropom siahajúcim až do druhého poschodia a veľkými hliníkovými oknami, vďaka ktorým sa interiér voľne rozširuje na priestrannú terasu a záhradu. Súčasťou tohto spoločenského priestoru je aj plne vybavená kuchyňa s moderným kuchynským ostrovom a jedálenským kútom. Kuchyňa vo vysokolesklom vyhotovení pochádza zo štúdia Sýkora, na pracovnú dosku bol použitý kremenec. Kuchyňa je prepojená s praktickou špajzou. Na prízemí domu sa nachádza aj tichá pracovňa, toaleta, technická a upratovacia miestnosť, ku garáži prilieha nevyhnutný úložný priestor nahrádzajúci pivnicu.

Druhé poschodie tvorí otvorená galéria s knižnicou vyrobenou na mieru a výhľadom na spodné podlažie. Z tohto centrálneho priestoru sa potom prechádza do všetkých ostatných miestností vrátane detskej izby s vlastnou šatňou a hosťovskej izby. Na poschodí sa v súčasnosti nachádza jedna priestranná kúpeľňa s vaňou, skleneným sprchovým kútom v celej výške, dvojitým umývadlom, toaletou a bidetom. Hlavná spálňa má šatník, ktorý sa dá kedykoľvek rozrezať na polovicu a pridať k spálni vlastnú kúpeľňu.

Celkovú atmosféru domu dotvárajú kvalitné dubové podlahy, veľkoformátové hliníkové okná s vonkajšími elektrickými žalúziami, ktoré podčiarkujú vzdušnosť priestoru. Pri výstavbe domu sa dbalo na použitie kvalitných materiálov a prácu skúsených dodávateľov. Všetky interiérové dvere sú zo série Millenium spoločnosti Hanák Studio a interiérové a exteriérové osvetlenie zabezpečila spoločnosť ERCO. Dom má bezpečnostný systém vrátane kamier a je napojený na centrálny pult Jablotron. Technické vybavenie domu zahŕňa prípravu na inštaláciu klimatizačnej jednotky či retenčnej nádrže na zavlažovanie záhrady.

Lokalita - Praha-východ, Jevany

Obec Jevany sa nachádza len 34 km od Prahy (30 minút jazdy autom) a leží v pôvabnej prírode Voděradských bučín na Jevanskom potoku. Táto lokalita bola vždy veľmi obľúbená a nachádza sa tu mnoho veľkých osád. Čarovná príroda priam vyzýva na prechádzky alebo cyklistiku. V obci sa nachádza obchod s potravinami, pošta, niekoľko reštaurácií a kino. Nachádza sa tu aj materská škola, základná škola je k dispozícii v susednej obci Vyžlovka. Do obce sa dá dostať aj prímestským autobusom s napojením na metro (stanica Háje).

Galéria

Gallery - Predaj: Moderná vila so záhradou, Praha – Východ, Jevany
Gallery - Predaj: Moderná vila so záhradou, Praha – Východ, Jevany
Gallery - Predaj: Moderná vila so záhradou, Praha – Východ, Jevany Gallery - Predaj: Moderná vila so záhradou, Praha – Východ, Jevany
Gallery - Predaj: Moderná vila so záhradou, Praha – Východ, Jevany Gallery - Predaj: Moderná vila so záhradou, Praha – Východ, Jevany

Nehnuteľnosti na mape

Predaj: Moderná vila so záhradou, Praha – Východ, Jevany