Horský rezort, Belianske Tatry - Ždiar

Horský rezort, Belianske Tatry - Ždiar

Horský rezort, Belianske Tatry - Ždiar

ID: 0085

 • Chalety 4 x
 • Apartmánov 9
 • Pozemok 7 581 m²
 • Zariadené 3
 • Lyžiareň 5
 • Cena Na vyžiadanie
 • Parkovanie Áno

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

 • 4 chalety s rozlohou 205 m²
 • 6 x  jednospálňový apartmán s výmerou 75 m²
 • 2 x dvojspálňový apartmán s výmerou 115 m²
 • 1 x jednospálňový apartmán s výmerou 115 m²
 • 4 x lyžiareň
 • energetický certifikát B

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj jedinečný horský komplex pozostávajúci zo štyroch chaletov a apartmánového domu situovaný v malebnej goralskej dedinke Ždiar s výhľadom na štíty Belianskych Tatier. Vďaka svojej polohe priamo na kopci, obklopenej scenériou tatranských hôr, ponúka novému majiteľovi nezabudnuteľný výhľad a príjemný relax v srdci prírody.

Chalety

Štyri komfortne zariadené luxusné chalety dispozične pozostávajú z dvoch podlaží. Spoločenskej časti je venované prízemie, ktorého hlavnou dominantou je otvorený priestor s galériou siahajúci cez dve podlažia a prakticky presklenou celou čelnou stenou s nádherným výhľadom do okolia. Samozrejmosťou je plne zariadený kuchynský kút s jedálňou, ktorý vyhovie požiadavkám aj tých náročnejších kulinárskych nadšencov.

Príjemný relax po aktívnom dni na zjazdovkách si užijete pri majestátnom krbe, fínskej saune či vírivke na terase. K dispozícii je lyžiareň a praktická technická miestnosť.

Nočná časť, situovaná na poschodí, ponúka dve veľkorysé spálne s privátnymi kúpeľňami. Pre deti je určený štýlový priestor v rámci otvorenej galérie slúžiaci ako herňa.

Exkluzívny chalet v štýle pravého kanadského zrubu je stelesnením luxusu a pohodlia. Interiér je navrhnutý s citom pre detail, dominuje prírodné drevo, kameň a zemité tóny vytvárajúce pocit pravej horskej atmosféry.

Parkovanie je zabezpečené tromi parkovacími státiami priamo pred chaletom.

-  4 chalety s rozlohou 205 m²
-  terasa
-  2 spálne, 3 kúpeľne
-  fínska sauna, vírivka
-  lyžiareň
-  3 parkovacie miesta

Apartmánový dom

Apartmánový dom, ako súčasť komplexu, sa nachádza priamo nad privátnymi chaletmi a dopĺňa tak jednotnú horskú scenériu dedinky Ždiar. Celý areál je vsadený do krásnej prírody, apartmány sú dokonalým miestom na oddych či už pre rodiny s deťmi alebo dvojice hľadajúce dovolenkové útočisko pred rušným mestským životom.

Štýlový horský dom ponúka spolu deväť apartmánov, hostia majú na výber z jedno- a dvoj-spálňových. Každý apartmán pozostáva z obývacej zóny s podlahovým kúrením, plne zariadeného kuchynského a jedálenského kútu a komfortných kúpeľní. Príjemným bonusom je balkón s výhľadom na horskú krajinu.

Interiér je starostlivo zariadený a dekorovaný so zreteľom na okolitý ráz krajiny, drevené obklady, masívny nábytok, či kamenné steny dokonale navodzujú tatranskú atmosféru.

-  6 x  jednospálňový apartmán s výmerou 75 m²
-  2 x dvojspálňový apartmán s výmerou 115 m²
-  1 x jednospálňový apartmán s výmerou 115 m²
-  4 x lyžiareň
-  2 x sklad, technická miestnosť
-  izba pre personál s kúpeľňou
-  garáž pre štyri vozidlá
-  dostatok parkovacích miest

Lokalita - Poprad, Ždiar

Malebná obec Ždiar leží v údolí medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou v Podtatranskej brázde. Od hraničného priechodu s Poľskom je vzdialená 3 km, od okresného mesta Poprad s kompletnou občianskou vybavenosťou 34 km. Každoročne sa v obci konajú Goralské folklórne slávnosti, na ktorých slovenské aj poľské tanečné súbory prezentujú tance, piesne a zvyklosti.

Okolie ponúka rozmanité možnosti pre aktívny odpočinok. V lete turistika, cykloturistika, hubárčenie. Za zmienku stojí návšteva Belianskej jaskyne vzdialenej od obce 11 km.

V zime si prídu na svoje najmä lyžiari. Priamo z horského rezortu vykročíte k lyžiarskym zjazdovkám Strachan Ski Centrum (300 m), kde si naplno vychutnáte lyžovačku v lone Spišskej Magury a Belianskych Tatier. Stredisko je vhodné pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Na svoje si prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania po hrebeni Spišskej Magury s dĺžkou trate 13,5 km.

Ski Centrum Strednica (800 m) – určené pre začiatočníkov a rodiny s deťmi.

Bachledka Ski & Sun (3,6 km) – rodinný zimný raj pre deti. Areál Bachledka Detský svet ponúka najväčšiu lyžiarsku školu v okolí a zábavu v podobe snowtubingu, minisánkovania, detského kolotoča, 2 lyžiarskych pásov a trasy postavenej z rozprávkových postavičiek. Lyžiarom je k dispozícii 8,5 km zjazdoviek rôznych typov náročností.

AquaCity Poprad – po náročnom dni si doprajte oddych v 13 bazénoch, využite tobogány, viac ako 350 vodných atrakcií či špičkové wellness a bohatú ponuku masáží a spa procedúr.

Vysoké Tatry (23 km)

Nehnuteľnosti na mape

Horský rezort, Belianske Tatry - Ždiar