Vila Ria, BA I - Staré Mesto

Vila Ria, BA I - Staré Mesto

Vila Ria, BA I - Staré Mesto

ID: 0254

 • Vila 551 m²
 • Pozemok 750 m²
 • Izieb 5
 • Kúpeľne 4+2
 • Parkovanie 3+3
 • Cena Na vyžiadanie

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

 • prestížna lokalita
 • panoramatický výhľad na mesto
 • 4 podlažia
 • terasa s vírivkou a lounge zónou
 • nábytok od renomovaných značiek: Poltrona Frau, Team 7 a Cassina
 • biometrické vchodové dvere
 • klimatizácia
 • svietidlá: Flos, Delta Light, Luceplan
 • zelená strecha
 • garáž pre 3 autá s možnosťou nabíjania elektromobilov
 • vyhrievané parkovisko pre 3 autá
 • energetický certifikát B

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

Slovakia Sotheby's Int. Realty ponúka na predaj novú, minimalisticky ladenú, modernú vilu v srdci najprestížnejšej lokality Bratislavy na Mudroňovej ulici. Táto architektonická perla predstavuje spojenie luxusu, funkcionality a štýlu, ktorý uspokojí požiadavky i toho najnáročnejšieho klienta.
 
Vila disponuje rozlohou 551 m² a nesie v sebe exkluzívne detaily a vybrané prvky, ktoré ju stavajú nad štandard iných nehnuteľností. Interiér je koncipovaný s najvyššou starostlivosťou o detaily, kde každé podlažie zrkadlí dokonalú harmóniu a eleganciu. Vila je situovaná na slnečnom pozemku s rozlohou 750 m².
 
Dispozícia je funkčne rozložená na 4 podlažiach.
 
Na prvom podzemnom podlaží sa nachádza garáž pre tri autá s možnosťou nabíjania elektromobilov,  chodba so šatníkom, spoločenská miestnosť, ktorú je možné využiť ako posilňovňu, technické zázemie, relaxačná sauna a vírivka. Zo suterénu je priamy výstup do dizajnovej záhrady, ktorá sa stáva súčasťou denného relaxu pod holým nebom.  
 
Na prvom nadzemnom podlaží je situovaná vstupná chodba, WC,  reprezentatívna obývačka s jedálenskou časťou a krbom. Otvorená kuchyňa je miesto, kde kvalita stretáva inováciu a nachádzajú sa v nej tie naprestížnejšie značky ako Gaggenau, Miele a Boffi. Celý denný priestor tvorí srdce vily. Vďaka veľkoformátovým oknám je priestor vzdušný a kontakt s exteriérom umožňujú i dve terasy, kde si môžete vychtnať rannú kávu s výhľadom do záhrady.
 
Druhé poschodie tvorí otvorená pracovňa, kde sa môžete sústrediť na svoje úlohy. Toto poschodie je tvorené troma elegantními spálňami s en suite kúpeľňami a walk in šatníkmi, ktoré poskytujú maximálny komfort svojim obyvateľom. 
 
Na treťom nadzemnom podlaží je situovaná hlavná spálňa s veľkorysou en suite kúpeľňou. Panoramatický výhľad na Bratislavu a veľkolepá terasa s vírivkou a lounge zónou sú atribútmi, ktoré umocňujú neopakovateľný dojem z master bedroom.
 
Dizajn a šarm celého interiéru dopĺňa nábytok od renomovaných značiek ako Poltrona Frau, Team 7 a Cassina.
 
Vila disponuje biometrickými vchodovými dverami a zabezpečením, čo zaručuje bezpečnost celej nehnuteľnosti. Čo sa týka pohodlia, k dispozícii je klimatizácia, masívne parkety z dubu a mikrocementové liate podlahy. Kúpeľne sú vybavené prvotriednymi batériami od Axor, vaňou Bette a osvetlením od Flos, Delta Light a Luceplan.
 
V exteriéri nájdete vyhrievané parkovisko pre 3 autá. Záhradné sedenie má tiež nádych luxusu a elegancie, ktorá je dotvorená krbom Solostove, dizajnovým lounge nábytkom, tieniacim systémom Azada a vírivkou. Súčasťou tohto pozoruhodného domu je aj zelená strecha, ktorá pridáva estetický a ekologický rozmer.
 
Vila Ria je nielen miestom bývania, ale aj zárukou výnimočného životného štýlu. S precíznym zameraním na detaily a využitím najmodernejších technológií sa stáva oázou komfortu a luxusu. Vstúpte do sveta, kde sa spája moderný dizajn s praktickým využitím priestoru a kde každé poschodie ponúka jedinečný zážitok z bývania. Vítame vás v domove, kde sa snívanie stáva skutočnosťou.

Lokalita - Bratislava I, Staré Mesto

Žiadaná lokalita, v tesnej blízkosti Bratislavského hradu, je skutočne top miestom pre ľudí, ktorí preferujú bezprostrednú blízkosť pulzujúceho centra mesta v pešej vzdialenosti, no zároveň ocenia pokojnú štvrť ideálnu na večerné prechádzky uličkami honosných historických víl či moderných luxusných rezidencií. 
Prestížna lokalita hradného kopca patrí jednoznačne k najlukratívnejším lokalitám rezidenčného bývania. Ide o štvrť rodinných domov, staromestských i novodobých víl a mnohých veľvyslanectiev. Bratislavský Horský park v tesnej blízkosti s takmer nedotknutým prostredím je príjemným miestom pre oddych a načerpanie energie. Priaznivcom aktívneho odpočinku ponúka rozmanité možnosti športového vyžitia.
V krátkej vzdialenosti sa nachádza viacero materských a základných škôl, ako aj súkromná medzinárodná anglická škola. Jednoduchá dostupnosť do centra mesta len zvyšuje atraktívnosť tejto exkluzívnej rezidencie.

Nehnuteľnosti na mape

Vila Ria, BA I - Staré Mesto